Grupa kapitałowa AAT Holding sp. z o.o. została założona w 1995 roku. Obecnie zatrudnia około 600 osób i jest jednym z liderów branży zabezpieczeń. Główna siedziba zlokalizowana jest w Warszawie, grupa posiada także swoje oddziały w kilkunastu największych polskich miastach.

Od momentu rozpoczęcia działalności, produkty z kategorii ochrony mienia oferowane przez firmę, cieszyły się dużą popularnością. W związku z tym w 2000 roku grupa wprowadziła na rynek nową markę profesjonalnych systemów CCTV - NOVUS®. Produkty marki NOVUS® dystrybuowane są w całej Europie poprzez sieć firm partnerskich. Cały czas aktywnie wzmacniają swoją pozycję na rynku międzynarodowym, poszukując nowych partnerów handlowych, którzy mają doświadczenie i odnotowują sukcesy w branży zabezpieczeń.

Na całym świecie kwestie związane z bezpieczeństwem traktowane są priorytetowo, a monitoring wizyjny stanowi jedno z najlepszych zabezpieczeń przed przestępczością. Rynek podzielony jest między tanie produkty bezmarkowe oraz kosztowne systemy renomowanych producentów, a klienci nie posiadają trzeciej alternatywy. NOVUS wypełnia tę lukę, oferując wachlarz produktów wysokiej jakości w przystępnych cenach. 


W celu zapoznania się z pełną ofertą firmy Novus, zapraszamy na poniższą stronę internetową: 

www.novuscctv.com​