INDUSTRY LINE | OKABLOWANIE STRUKTURALNE DLA PRZEMYSŁU

Oferta marki ALANTEC INDUSTRY Line w zakresie rozwiązań przemysłowych powstała we współpracy z globalnym liderem w zakresie rynku dla automatyki, energetyki i systemów transmisji, firmą HARTING®.

Oferta marki ALANTEC INDUSTRY Line w zakresie rozwiązań przemysłowych powstała we współpracy z globalnym liderem w zakresie rynku dla automatyki, energetyki i systemów transmisji, firmą HARTING®. System tworzą:

-Specjalne kable przemysłowe typu linka i drut, charakteryzujące się wysoką odpornością mechaniczną, szerokim zakresem temperaturowym możliwych zastosowań, wykorzystaniem powłok poliuretanowych PUR, certyfikatami kolejowymi czy UL;

-Gniazda przemysłowe przystosowane do montażu natynkowego jak i na szynę TH w wykonaniu stalowym, aluminiowym i z tworzywa zapewniające stopnie ochrony IP65/67. Gniazda oferują możliwość połączeń blokowanych typu HAN® 3A i HAN® PushPull;

-Wtyki przystosowane do terminacji na kablach przemysłowych w wersji prostej i kątowej;

-Kable krosowe zapewniające podłączanie do gniazd IP65/67 formatu HAN® 3A i HAN® PushPull. Przedstawione na kolejnych stronach produkty stanowią jedynie wycinek rozwiązań dla Ethernetu przemysłowego oferowanych przez firmę HARTING®. Jeżeli mają Państwo indywidualne potrzeby instalacyjne związane produktami HARTING® zapraszamy do kontaktu.
​