Centrale małej pojemności

 

SOLO 5P

Idealne rozwiązanie dla domków jednorodzinnych i małych firm. Funkcjonalność centrali oraz konkurencyjna cena czyni ją najbardziej atrakcyjną w grupie najmniejszych systemów abonenckich. Dodatkowym atutem jest estetyczna, niewielka obudowa wykonana z tworzywa ABS, dzięki której można z powodzeniem umieścić centralkę w eksponowanym miejscu biura lub mieszkania.
 

więcej informacji

CLASSIC 12

Centrala doskonale sprawdzająca się w małych firmach. W zależności od potrzeb użytkownika, możemy zaoferować system w jednej z trzech wersji: STANDARD, MINI (bez taryfikacji) lub ISDN. Podobnie jak SOLO 5, posiada estetyczną obudowę z tworzywa ABS oraz szereg funkcji i usług, które ułatwią pracę każdego biura.
 

więcej informacji

Centrale średniej pojemności

 

MICRA

Centrala Micra adresowana jest do małych biur i firm liczących od kilku do ponad dwudziestu pracowników. Można w niej łatwo dobrać i zmieniać później potrzebną ilość linii miejskich, wewnętrznych, cyfrowych systemowych oraz ISDN (2B+D). Do dyspozycji użytkowników jest Inteligentna Dystrybucja Ruchu, program Platan CTI, Infolinie i Poczta Głosowa.
 

więcej informacji


SIGMA

SIGMA jest nowoczesną cyfrową centralą telefoniczną przeznaczoną dla małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), zainteresowanych zaawansowanymi systemami telekomunikacyjnymi, wykorzystującymi korzyści płynące z integracji z sieciami komputerowymi i dodatkowym oprogramowaniem. 

więcej informacji

Centrale dużej pojemności

 

OPTIMA

Abonencka cyfrowa centrala telefoniczna Platan OPTIMA jest kontynuacją doskonale przyjętej przez rynek centrali Sigma. Charakteryzuje ją otwartość na współpracę z oprogramowaniem i urządzeniami zewnętrznymi, sprawna i skuteczna komunikacja oraz zastosowanie najnowszych światowych technologii.

więcej informacji

DELTA

Centrala o elastycznej konfiguracji, szerokiej gamie funkcji i usług oraz rozbudowanym systemie komunikatów słownych. Modułowa budowa DELTY umożliwia prostą rozbudowę poprzez dodanie pakietów funkcyjnych oraz paneli rozszerzeń obudowy. Zaletą centrali jest system uniwersalnych gniazd (slotów), który pozwala na zastosowanie dowolnej ilości poszczególnych typów wyposażeń.
 

więcej informacji